Īpašās Skaistumkopšanas procedūras

Sejas skulpturālās injekcijas sejas skulpturālas injekcijas.jpg

Alternatīva plastiskajām operācijām, botoksam un fīleriem. Vienreizējs jaunums! Sejas skulpturālā injekciju procedūras ar mezokoktēļiem, pusfīleriem, biorevitalizantiem, muskuļu relaksants (bet ne botolins) ar preparātiem RRS. Katrai sejas daļai un problēmai savs preparāts. Dubultzoda, sejas ovāla noslīdēšana, marālo acu pietūkumu samazināšana, apakšējā acu maisiņa samazināšana, pieres krunku un starpuzaču rievas samazināšana, acu vārnu kājiņu un virslūpas rievu aizpildīšana, lūpu kontūras uzlabošana, lūpu mitrināšana, lūpu dabīgais pufs, sejas, kakla, dekoltē liftings, mitrināšana.

Shai ultraskaņas tīrīšana un slīpēšana Shai ultraskaņas tīrīšana

Īpaši maiga sejas tīrīšanas procedūra ar ultraskaņas pīlingu ir paredzēta visiem ādas tipiem un pat ļoti jūtīgām ādām. Procedūra palīdz cīnīties ar ādas virsējās kārtas netīrumiem, poras tiek attīrītas un samazinās diametrā, ādas reljefs izlīdzinās. Notiek šūnu mikromasāža, nodrošinot ādas tonusa uzlabošanou un limfasatteces, samazinot tūskas, tumšus lokus un nodrošina ādas mitrināšanu un toņa uzlabošanu. Āda tiek saudzīgi atbrīvota no vecajām šūnām, poru aizsprostojumiem un liekā sebuma. Uzlabojoas tās elpošanas funkcija un kosmētikas penetrācijas iespējas. Āda tiek intensīvi atjaunota, uzlabojas tās reparatīvas iespējas. Āda izskatās atpūtusies, gluda un ievērojami jaunāka.

Kādas problēmas risina ķīmiskais pīlings? ķīmiskais pīlings

Pocedūra uzlabo novecot sākušās ādas izskatu – tā kļūst svaigāka, veselīgāka, grumbas vairs nav tik dziļas, āda tiek papildus mitrināta, sejas ovāls atgūst pareizās aprises, uzlabojas kakla ādas un dekoltē zonas stāvoklis. Ķīmiskais pīlings nodrošina vienmērīgu ādas virskārtas nolobīšanou, šūnustimulāciju, mitrināšanu, pretiekaisuma un antioksidējošu, kā arī izmainītas pikmentācijas normalizēšanu. Vienlaikus tiek veicināta arī dermas stimulācija, kuras rezultātā notiek ādas izlīdzināšanās un mitrināša. Pīlings ļoti efektīvi risina aknes (piņņu) problēmas, labi iedarbojas uz rētām un pigmenta plankumiem, kā arī sašaurina poras. Maksimāla efekta sasniegšanai ieteicams procedūras klurss 5-7 reizes. Šo procedūru var veikt jebkuras vecuma grupas cilvēkiem un jebkuram ādas tipam – gan jauniešiem, gan pusaudžiem, nobriedušai, problemātiskai, taukainai vai sausai ādai.

Mandeļu SPA rokām spa rokām

Palutiniet savas rokas ar maiguma un baudas piesātinātu proceduru rokām. Procedūrā ietilpst - Mandeļu skrubis, mandeļu pieniņš, roku masaža un mandeļu roku maska, kas satur augstvertīgās mandeļu un žožobas eļļas un E vitaminu, kas veicina roku ādas tvirtumu un bagātīgi mitrina tās. Pēc šīs ekskluzivās SPA procedūras Jūsu rokas iegūs veselīga mirdzuma un skaistuma efektu. Ļaujieties patīkamai relaksācijai un saldo mandeļu burvībai!

Yumi Lashes - skropstu liftings Yumi Lashes eyelash lifting

Procedūra Yumi lashes ir lieliska alternatīva mākslīgajām skropstām. Tā palīdz iegūt dziļāku un izteiksmīgāku skatienu, izceļot skropstu dabisko skaistumu. Dabiskās skropstas, sākot no saknēm, tiek paceltas un piepildītas ar keratīnu un pigmentu, tāpēc tūdaļ kļūst biezākas, tumšākas, tiek pacelts plakstiņš un iegūts “plati atvērtu acu” efekts, kas saglabājas 2-3 mēnešus. Šī procedūra ir ne tikai estētiska, bet arī kopjoša, jo produktos esošais keratīns un citas barojošās vielas nostiprinās skropstas, kā rezultātā tās izskatīsies veselas un mirdzošas. Un izpaliek uztraukums par skropstu atjaunošanu, kā tas mēdz būt pēc skropstu pieaudzēšanas. Procedūra stiprinās jūsu skropstas un pēc katras procedūras tās izskatīsies skaistākas, biezākas un garākas.

Taizemes masāža - pasīvā joga Taizemes masāža

Atjauno savu enerģētisko sistēmu. Harmonizē iekšējos orgānus, ātri iegūstot gan atslābumu, gan spēcīgu enerģiju. Galvenie taizemes masāžas rezultāti ir garīgā līmenī – iekšējā līdzsvara atjaunošana, nervu sistēmas harmonizācija. Šī masāža tiek saukta arī par pasīvo jogu. Tā sevī apvieno trīs masāžu terapijas veidus, daudzkārtēju staipīšanu, pasīvās jogas elementus un vieglu manuālo terapiju, kas palīdz atjaunot civēka enerģētisko sistēmu. Taizemes masāža ietver spaidīšanu ar pirkstu galiem un visu plaukstu. Iedarbība tiek vērsta uz enerģijas līnijām un akapunktūras punktiem kā rezultātā palielinās asins šūnu tonuss un normalizējas vielmaiņas procesi. Masāža tiek veikta uz grīdas un Jums ir jābūt apģērbtam - atkailinātas ir tikai pēdas.

Parafīna vanniņa rokām parafīna vanniņa rokām

Vai tuvojoties aukstajam laikam Jūsu roku āda kļūst sausa un sasprēgā? Tad parafīna vanniņa rokām ir tieši tas, kas Jums ir nepieciešams. Tā ir mitrināšana ar sildošu efektu un sniedz tūlītēju rezultātu, jo procedūras laikā tiek mitrināts ne tikai ādas virsējais slānis, bet arī dziļākie slāņi , tādejādi efekts saglabājas ilgstoši. Jūsu roku āda 30 minūšu laikā tiks dziļi mitrināta un kļūs samtaina.